• Przechowalnia 0
 • O firmie

  Sklep Inter Traktor to profesjonalna firma zajmująca się doborem oraz sprzedażą części do ciągników i maszyn rolniczych.  Profil firmy od początku ściśle związany jest z rynkiem motoryzacyjnym.

  Duży napływ do Polski używanych ciągników oraz maszyn rolniczych oraz rosnące wymagania klientów wymusiły na nas stopniowe zwiększenie ilości pozycji w magazynie. Oferujemy części zamienne do ciągników oraz maszyn rolniczych stosowane na pierwszy montaż jak również tańsze atestowane zamienniki.

  Wysoka operatywność oraz dobra organizacja pracy szybko zaowocowała wysokim wzrostem sprzedaży towarów oraz ugruntowaniem pozycji firmy na lokalnym rynku.

  Specjalizujemy się w doborze oraz sprzedaży różnego rodzaju sprzęgieł, części silnikowych, części do przednich mostów. Znajdziecie Państwo u nas bogatą gamę rozruszników, alternatorów do ciągników i maszyn rolniczych oraz silników do wind samochodowych.

  Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie: 888 222 775

  Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Towar, który posiadamy na magazynie wysyłamy w ciągu 24h.


  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Czas wyświetlania strony: 0.164s